Şartlar-Kurallar

VILLA KIRALAMA ŞARTLARI
Kiralamak istediğinizVilla veya Dairenin kiralayacağınız tarihlerinizi belirtip, Sizden gerekli ulaşım, email. Telefon ve ödeme bilgileri alınarak Ön Kiralama işleminiz yapılmış olur, Ön Kiralama yapıldığı Tarihten itibaren en geç 1 iş günü içersinde toplam ödenecek ücretin % 30 i kapora olarak Banka havalesi ile teslim edilir, geriye kalan ücret villa tesliminde sözleşme yapıldıktan ve villa kontrolleri yapılıp, villa tesliminde peşin olarak alınır.
Kapora teslim alındığında en geç 1 gün içerisinde tarafınıza yazılı olarak (faks, e-mail) Villa Veya Daire Kiralama Onayı Gönderilmektedir, Kiralama onayı içersinde toplam ücret, alınan kapora ve hangi tarihlerde villanın adınıza kira edildiği belirtilmektedir. tarafınıza gönderilen fax veya e mail lerde kapora yatırılma saati ve günü yazmaktadır belirtilen gün ve saatte kapora yatırılmaz ise villa veya daire kiralaması iptal edilir kiralama talebinde bulunan kişinin Faxına veya E-mail adresine yazılı olarak bildirilir
VİLLA
Villa tesliminde Kira şözleşmesi yapılır teslim olunan demirbaşların sayımı yapılır (Villalar Eşyalı olarak kiraya verilir) Kiralık ilanlarımızda belirtilen miktarda depozit alınır ve şözleşme yapılır alınan depozit ve şözleşme çıkış tarihinde villadaki demirbaş teslimi kiracı tarafından yapıldıktan sonra geriye ödeme yapılır ve iade edilir
Villa Teslimatları
Villanın Bizim Tarafımızdan Teslim saati : 12:30 (Öğlen) olup, Villanın Sizin Tarafınızdan Teslim saati: 10:00 (sabah) dır. Bu aradaki süre içersinde temizlik yapılmaktadır, Haftalık kiralama 7 gece olarak geçer giriş ve çıkış saatleri yukarıda belirtildiği gibi çıkış saati villalar için saat 10 giriş saati ise 12:30 dur Dairelerde ise saat 10:00 çıkış saati giriş saati ise 12 :30 dır , Villa teslim edilme ve teslim alınma yetkili kişi tarafından yapılmaktadır.
VİLLA VE DAİRE
Her Villa ve Daire açıklamalarında maksimum kişi sayısı belirtilmiştir , Kiralama süresince belirtilen ve makbuz/belgede onaylanan konuk sayısını geçmemelidir, evde kalacak kişi sayısına çocuklar ve bebekler dahildir. Eğer evde kalabilecek maksimum insan sayısı geçilmişse fazla sayıdaki insanın evden ayrılmasını istenecek veya belli oranda ekstra ücret talep edilecektir.

Villa veya Daire Kiralama aşamasında müşterinin beyanı doğrultusunda işlemler yapılmaktadır. Müşteri vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul eder. Müşterinin vermiş olduğu eksik yada yanlış bilgilerden villa veya Daireyi kiralayan kişi sorumludur kaynaklanan sorunlardan firmamız sorumlu değildir.